Hakkımızda

single-07

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana 'müşteri odaklı' hizmet anlayışı, kalite, güven ve başarı hedefleriyle çalışan ONKOR İPLİK & ELYAF;  geri dönüşüm iplik ve elyaf sektörüne 2015 yılında girmiştir. Süreçlerimizin tümünde, merkezimize müşterimizi ve onun ihtiyaçlarını koyarak ilerledik. Hedefimizde daima %100 müşteri memnuniyeti ve çevre dostu bir üretim süreci vardı. Heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmedik. Bugün, çeyrek asra yaklaşan sektörel tecrübemizi müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Geniş yelpazeli ürünlerimiz ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda orjinal (akrilik, polyester, pamuk) iplikler, yün karışımlı rejerene iplik ve geri dönüşüm ipliği olan rejenere ipliktir. 2 NE 'den 30 NE 'ye kadar örme ve dokuma torsiyonlu tüm ipliklerimiz stok satış ve özel üretim olarak müşterilerimize sunuyoruz.

İpliğin yanı sıra 1.kaliteli, kaçaksız, ünik elyaflarımızda stoklarımızda mevcuttur. Elyaflarımız arasında yün elyaflar, akrilik elyaflar, pamuk elyaflar, pamuk-polyester elyaflar, rejenere akrilik elyaflar ve üstübüleri istenilen standartta müsterilerimizle buluşturuyoruz.


Vizyonumuz 

Tekstil sektöründeki diğer firmalardan farklı ve özel olmasıyla bilinen bir firma olma hedefiyle çıktığımız bu yolda , müşterilerimizin istekleri üzerine ürünlerini en iyi kalitede ve en hızlı şekilde teslimatını sağlamaktır. 

Misyonumuz

Geri dönüşüm iplik sektöründe kalite belirleyici bir marka olmak için bu yola çıktık. Çevre dostu rejenere iplikleri ve elyafları müşterilerimize sorunsuz ulaştırmaktır.

ONKOR İplik & Elyaf İmalat

50

Mutlu Müşteri

3

Hizmetlerimiz

72

Ürün

8

Yıllık Deneyim

Sağladığımız Hizmetler

ONKOR Üretmeye Devam Ediyor

DAHA FAZLASI İÇİN ONKOR İPLİK&ELYAF

Müşterilerimiz Neler Diyor?